Am mare nevoie de ajutor!:)) Utv organizeaza un concurs al carui premiu este o pereche de pantofi Manolo Blahnik, cu ocazia lansarii filmului Sex and the city 2! M-am inscris si eu in acest concurs si pentru a castiga am nevoie de multeee multe voturi;;) Puteti sa ajutati o biata fata sa-si implineasca visul ?
http://www.utv.ro/pantofidevedeta/?p=546
Va multumesc anticipat!
P.S. Voi, fetelor, ar trebui sa stiti cat de mult imi doresc sa castig! Manolo Blahnik e visul oricarei fete!