Vine vara, bine-mi pare!
Dar...n-am nici o rochie maxi in garderoba...
Nu sunt pregatita pentru aceasta vara deoarece nu am nici o rochie maxi! Imi doresc una care sa mearga cu ochelari aviator, sandale de gladiator si geanta Hermes pe care am vazut-o la magazinul Budoir sau cu plicul corai Prada de la Mengotti! Dreams, dreams! Cu aceasta ocazie m-am gandit la voi, cele care puteti sa-mi dati o sugestie, un link sau pentru aspirantele la statutul designeri- un skretch ! Inflorata, animal printed, mai putin godess style desi imi place la nebunie, las la latitudinea voastra! Must-ul meu urgent plus ideile si sugestiile voastre vor face casa buna!
Astept feedback-ul voastru ca atfel, raman fara rochie vara asta:))